Čo mi to prinesie?

Služba people.sk Freewifi má obrovský potenciál! Keďže má v dnešnej dobe svoj facebookový účet takmer každý, možnosti ako zvýšiť popularitu vášho podniku a zlepšiť marketing, sú prakticky neobmedzené. Keď sa zákazník pripojí na vašu sieť a zdieľa svoju polohu, okamžite sa táto informácia zobrazí jeho priateľom. To znamená niekoľko stoviek potenciálnych zákazníkov, ktorí sa vďaka jedinému check-inu dozvedia o vašej reštaurácii, kaviarni, bare, hoteli či penzióne. V podstate ide o jednoduchú a veľmi efektívnu reklamu, ktorá smeruje priamo k vašej cieľovej skupine. Táto reklama je zdarma, jedinou investíciou je jednorazový poplatok za našu aplikáciu, ktorý je nastavený na výhodnú hodnotu 250€!

Informácia o aktuálnej polohe zákazníka sa objaví na jeho profile, čo vedie aj k nárastu fanúšikov na vašej facebookovej stránke. Váš podnik sa touto formou stáva populárnejším, čím sa priamoúmerne zvyšujú vaše zisky, návštevnosť a reputácia. People.sk Freewifi je teda akýmsi sprostredkovateľom medzi vašou prevádzkou a stovkami potenciálnych zákazníkov. Vďaka jedinému zdieľaniu sa o vás dozvie naozaj veľké množstvo ľudí.

Okrem primárnych výhod má naša služba aj isté skryté výhody, ktoré zaiste ocení každý prevádzkovateľ akéhokoľvek podniku! Tým, že sa zákazník cez vašu sieť prihlási na svoj Facebook účet, vy získate všetky jeho údaje – meno, adresu, e-mail či telefónne číslo. Tieto informácie môžete ďalej využívať vo svoj prospech, napríklad formou zákazníckych odmien či zliav. Tak isto získate predstavu o tom, aká skupina ľudí vás najviac navštevuje a viac sa na ňu zamerať. Služba people.sk Freewifi je teda dôležitým pomocníkom k novým úspechom vašej prevádzky.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *