Chcete ušetriť na benzíne? Vymeňte pneumatiky za Matador Hectorra 5

0
1374
Chcete ušetriť na benzíne? Vymeňte pneumatiky za Matador Hectorra 5

Kto šetrí, má za troch. A kto rozumne obuje kolesá automobilu do kvalitných pneumatík, ten nemusí pozerať na spotrebu paliva. Nové pneumatiky od značky Matador sú to, na čo čakali motoristi už roky. Sú bezpečné, vhodné do rôzneho terénu a majú znížené hodnoty valivého odporu. Čo všetko získate kúpou pneumatík Matador Hectorra 5?

Keď sa bezpečnosť snúbi s úsporou

Letné pneumatiky Matador Hectorra 5 sa od svojich predchodcov líšia vo viacerých smeroch. V prvom rade ide o zvýšenie bezpečnosti počas daždivých jarných či letných dní. S pneumatikami sa technológovia vyhrali, takže môžete očakávať naozaj dobré jazdné vlastnosti na mokrej vozovke. Riziko aquaplaningu bolo eliminované na minimum. Neobávajte sa, že by ste kvôli bezpečnosti prišli o výkon. Pneumatiky Matador Hectorra 5 vám dovolia si užívať vyššiu rýchlosť s vyššou mierou bezpečnosti.

Nejde síce o lacné pneumatiky ako pneumatiky Kormoran, ale vďaka kvalitným zmesiam obohateným o siliku ide o pneumatiky s viac ako dobrým dojazdom. Ušetríte nielen na dlhšej perióde výmeny pneumatík, ale tiež na palive. Znížené hodnoty valivého odporu prispievajú k úspornej jazde, a to aj vtedy, keď plne naložíte strešný box.

Výhody pneumatík Matador Hectorra 5 v kocke

Okrem nízkeho valivého odporu a perfektnej priľnavosti na mokrej vozovke so skrátenou brzdnou dráhou prinášajú pneumatiky Matador Hectorra 5 svojim majiteľom nasledujúce výhody:

  • Komfort jazdy počas dlhších ciest vďaka nižšej hladine hlučnosti.
  • Perfektný výkon za každého letného, jarného a jesenného počasia.
  • Predĺžený dojazd, dlhšia životnosť.
  • Vrcholný pôžitok z jazdy vďaka inovatívne vytvorenému dezénu s dômyselne rozloženými lamelami.

Pre koho sú pneumatiky Matador Hectorra 5 určené

Matador sa rozhodol pneumatiky Hectorra predávať v širokom spektre veľkostí. Zoženiete ich od priemeru 14 do 20 palcov. Znamená to, že všetky benefity pneumatík si môžu užívať majitelia menších osobných vozidiel a tiež SUV.

Detailné údaje z energetického štítku EU

Pre motoristov, ktorí potrebujú o pneumatike vedieť detailné informácie, prinášame prehľad z energetického štítku EU:

  • V triede valivého odporu sú pneumatiky Matador Hectorra 5 ohodnotené na vynikajúce céčko.
  • V oblasti priľnavosti na mokrej vozovke sú tieto pneumatiky hodnotené ešte vyššie, dosiahli úroveň B.
  • Hlučnosť počas jazdy je u Matador Hectorra 5 na super úrovni, a to 73dB/B.