Máte pocit, že ste zažili už všetko? Toto zaručenie nie

0
603
Máte pocit, že ste zažili už všetko? Toto zaručenie nie

Konzumná doba nám dáva možnosti, ktoré naši rodičia nemali. Môžeme cestovať, kupovať značkové veci, užívať si život plnými dúškami. Keďže môžeme mať všetko, začneme sa nudiť. Máme pocit, že sme už zažili všetko. Aj vy sa nudíte? Vyskúšajte letecké zážitky.

Lietame takmer denne, ale nie rogalom

Scestovaní ľudia nalietajú ročne tisíce kilometrov. Kto má čas a peniaze, môže prakticky každý víkend letieť do inej európskej metropoly. Alebo si zaletieť na mesiac do exotického Bali. Lietanie dopravnými lietadlami sa stáva bežnejšie ako jazdenie autobusom. Vďaka nízko nákladovým spoločnostiam dokonca aj lacnejšie ako cesta autobusom či vlakom.

Rogalo vám dá krídla

Existujú typy lietadiel, na ktorých ste s veľkou pravdepodobnosťou nelietali. Ide napríklad o vrtuľník, vetroň alebo rogalo. Let rogalom je úplne o niečom inom ako let motorovým či bezmotorovým lietadlom. Pri lete rogalom budete mať pocit, že vám narástli krídla. Motorové rogalo je bezpečný stroj, v ktorom lietate v otvorenom priestore. Ostatný svet prestane existovať.

Let rogalom ako darček pre dvoch

Hľadáte darčeky pre dvoch? Bez skúseností nemôžete let rogalom absolvovať sami resp. s partnerom. Možnosťou je simultánny let rogalom. Vy a vaša partnerka dostanete slúchadlá a môžete si vo vzduchu šepkať intímnosti priamo do mikrofónu.

Preťaženie 6G na vlastnej koži

Komu sa máli pomalý let rogalom, tomu odporúčame diametrálne odlišné lietanie, a to lietanie stíhačkou. Let stíhačkou bol v minulosti len snom mnohých mužov. Dnes je možné aj nemožné, a preto si môžete ako zážitkový darček kúpiť tento nevšedný let.

Pod vedením skúseného pilota, ktorý má nalietaných vyše 13 tisíc kilometrov, budete v bezpečí. Pilotovi môžete plne dôverovať a zároveň je k dispozícii, aby splnil všetky vaše bláznivé želania. Na váš príkaz zrýchli, bude lietať dolu hlavou alebo robiť vývrtky, z ktorých vám budú stáť vlasy na hlave a ježiť sa chlpy na tele. Perličkou letu je rýchlosť, vďaka ktorej dosiahnete preťaženie 6G.

Lety stíhačkou sa realizujú celoročne. Ihneď, ako získate odvahu, jeden si zarezervujte. Počas 2 hodín si poriadne vyvetráte hlavu a zistíte, že ste sa konečne nenudili.