Kedy darovať zážitkový darček

0
794
Kedy darovať zážitkový darček
Kedy darovať zážitkový darček

Zážitkové darčeky sa stávajú top tipmi pre dary k rôznym príležitostiam. Možno si lámete hlavu, kedy a aký zážitkový darček darovať. Nie je na tom nič zložité. Stačí, aby ste obdarovaného aspoň trochu poznali a vycítili, aké zážitky ho potešia. Alebo sa môžete riadiť našimi odporúčaniami.

Darček pre partnerku k výročiu

Výročie. Deň v roku, ktorý chcete mať obaja výnimočný. Deň výročia by ste mali nielen stráviť spoločne, ale ho tiež stráviť nevšedne. Zážitkový darček je k výročiu najlepšou ideou, pretože si ho užijete spolu a emócie budú v oboch rezonovať ešte niekoľko dní. Spomienky však zostanú na celý život.

Najlepším darčekom k výročiu sú vyhliadkové lety. Je len na vás, aký typ lietadla si vyberiete. Môže ísť o luxusné malé dopravné lietadlo alebo zaujímavý let vrtuľníkom. Nezabudnite do lietadla vziať malé občerstvenie a dobrý nápoj. Ak patríte medzi páry, ktoré trávia veľa času v prírode, existuje pre vás vskutku zaujímavý variant lietania. Našim tipom je paragliding. Poletíte síce každý sám s inštruktorom, ale spájať vás bude vysielačka a rovnaký výhľad na prírodu.

Darček pre partnerku k narodeninám

Okrem výročia je druhým najdôležitejším dňom v roku oslava narodenín priateľky. Pripravte je v tento deň prekvapenie vo forme zážitkového darčeka. Ak má partnerka rada zvieratá, zoberte ju na výlet na farmu, kde môže skúsiť podojiť kravu alebo sa previesť na koňoch. V prípade, že má rada dobré jedlo, kúpte jej spoločný gurmánsky večer, počas ktorého vás naučí skúsený kuchár uvariť špecialitu. Súčasťou večera je následná konzumácia jedla v peknom prostredí. Pre dobrodružnejšie ženy sú určené zážitky ako zoskok padákom, voľný pád a let rogalom.

Darček pre partnera k narodeninám

U mužov sú skvelými tipmi na darčeky zážitky, ktoré im splnia detské sny. Jasným favoritom sú opäť letecké zážitky. Na Slovensku máte možnosť kúpiť rôzne druhy letov na skúšku, kedy váš partner môže pilotovať vetroň, vrtuľník alebo rogalo. A čo pilotovanie stíhačky? Dokonca aj toto lietadlo je možné skúsiť pilotovať. Zo zážitkov na zemi sa muži potešia jazde na štvorkolke, škole šmyku a jazde v pretekárskom vozidle.

Darček pre milovaných rodičov k jubileu

Rodičia sa o nás celý život s láskou starali a my by sme im mali lásku denne odplácať. Prejavom toho, že nám na rodičoch záleží je i to, že im k jubileu kúpime pekný darček. Pre rodičov odporúčame kúpiť ako zážitok let balónom. Pomalý let si môžete vychutnať spolu s rodičmi, keďže väčšie balóny sú približne pre 7 ľudí. Let balónom je bezpečný, priam relaxačný a výhľady z balóna sa nedajú nahradiť ničím iným podobne ako emócie z chvíľ strávených vo vzduchu.