Ako si zariadiť internátnu izbu, aby ste sa cítili ako doma.

0
1455
Chystáte sa na internát? Ako si zariadiť internátnu izbu, aby ste sa cítili ako doma.
Dizajnový písací stôl Kiana - Estilofina

Chystáte sa na internát? Ako si zariadiť internátnu izbu, aby ste sa cítili ako doma.

Nezabudnite si pri balení na internát so sebou do tašky pribaliť aj kúsok domova. Prinášame vám niekoľko tipov na to, ako si zo svojej internátnej izby vytvoriť svoje kráľovstvo.

Nebojte sa zmeny

Pokiaľ sa vám nová izba nepozdáva, nezúfajte. Zistite, kde môžete opotrebovaný nábytok odovzdať a dovezte si vlastný.

,,Už dávno neplatí, že si na svoju novú izbu musíte len zvyknúť, dôležité je vaše pohodlie a dobrý pocit. Pri novej výbave sa zamerajte predovšetkým na kancelársky stôl s dostatkom úložného priestoru. K nemu si vyberte aj zásuvkovú skrinku, stoličku a. Poobzerajte sa aj po skrinkách na oblečenie, poličkách či novej posteli, nech stolné lampy vašej izbe nič nechýba.” radia odborníci na nábytok z e-shopu  s nábytkom Estilofina.

Kancelársky stôl študenta by mal zvládnuť celé štúdium, voľte preto kvalitný pevný materiál. Nezabúdajte ani na kvalitnú polohovateľnú stoličku, vaša chrbtica sa vám určite poďakuje. Najviac času strávite práve štúdiom a písaním prác, na ktoré by ste si mali poriadne posvietiť. Nájdite preto na vašom písacom stole miesto pre stolnú lampu.

Dizajnová stolová lampa Amira- Estilofina
Dizajnová stolová lampa Amira- Estilofina

Nemusíte ostať pri jednej, stolné lampy sa vždy hodia. Druhú môžete umiestniť na nočný stolík, jej svetlom si tak večer vytvoríte príjemnú atmosféru a útulné prostredie.

Fantázii sa medze nekladú 

Ak patríte ku kreatívnym dušiam, môžete starému nábytku vdýchnuť nový život. Štetec a farba dokážu zázraky, namaľovať môžete aj steny. Pokiaľ si trúfate, zadovážte si kvety v kvetináčoch. Vašu izbu oživia a vy si aspoň vyskúšate starostlivosť aj o niečo iné. Zdá sa vám vaša izba málo útulná?

Rozprestrite na zem mäkký koberec a na posteľ teplú deku. Priestor pod posteľou taktiež nemusí zostať nevyužitý. Postačia vám krabice, ktoré si upravte baliacim papierom a nový úložný priestor je na svete.

Nebojte sa a upravte si izbu podľa svojich predstáv. Čakajú vás v nej roky bývania a dni a noci štúdia, nech je miestom, do ktorého sa budete radi vracať.