Kancelárie v Ružinove? Vyberte si Apollo Business Center II

0
1417
Kancelárie v Ružinove? Vyberte si Apollo Business Center II
Kancelárie v Ružinove? Vyberte si Apollo Business Center II

Ružinov je lokalita oplývajúca zeleňou, preto si ju mnohí vyberajú na bývanie, ale i na podnikanie. Ak sa však núka prenájom priestorov práve tu, bolo by na škodu túto možnosť nevyužiť. Kancelárie v Apollo Business Center II totiž nezaujmú len vás, ale aj vašich potenciálnych klientov či spolupracovníkov.

Prenájom priestorov v lokalite, kde to žije

Nie je nič lepšie ako podnikať na mieste, kam ľudia chodia radi. Nejde len o vzhľad lokality, ale napríklad aj o služby, ktoré v nej nájdu. Ak sa rozhodnete pre podnikanie v Apollo Business Centre II, budete mať poruke množstvo služieb – banku, bankomat, poštu, reštauráciu i kaviareň, kam napríklad môžete zájsť so svojimi obchodnými partnermi na pracovný obed či rozhovor pri šálke kávy. Všetko, čo vám pri podnikaní príde vhod. A po práci? Zabehnite si do fitnescentra zresetovať hlavu po náročnom dni alebo si vybavte nákupy v blízkom nákupnom stredisku. Nemusíte chodiť ďaleko, a tak sa zbytočne nezdržujete. Navyše máte k dispozícii zastávku MHD, čo vás odbremení od šoférovania v ranných alebo poobedných zápchach. Apollo Business Center II vzniklo ako mladší brat ku stavbe Apollo Business Center I vybudovanej v roku 2005 a architektonicky na ňu nadväzuje. Komplex ôsmich budov tvorí kancelársku zónu v Ružinove a má aj vlastné parkovisko. Prenájom priestorov, ktorý sa tu núka, je vyšperkovaný prítomnosťou parku s fontánou, a tak celkový dojem z nich viac než príjemný.Kancelárie v Ružinove? Vyberte si Apollo Business Center II

Úspech sa skrýva pod názvom Apollo Business Center II

Podnikanie v Apollo Business Centre II vám zdvihne sebavedomie, no rozhodne aj náladu. Ste totiž každému na očiach aj bez väčšej reklamy. Stačí, že na vašu kanceláriu natrafí niekto, kto sa v danej zóne zdržiaval z dôvodu využitia inej služby, a hneď ste v povedomí! Informujte sa o prenájme priestorov či rovno aj parkovacieho miesta, zaiste natrafíte na rozlohu a cenu, ktoré vám budú sympatické. Agenti z Volnychkancelarii.sk vám pomôžu nájsť kancelárske priestoru na mieru, pomôžu vám dosiahnuť výhody, aké od prenájmu očakávate, do nových kancelárií vám dokonca pomôžu presťahovať sa a ušetriť čo najviac nákladov spojených s prenájmom a presťahovaním. Poradia v oblasti investovania a oceňovania nehnuteľností. Trh majú dôkladne preskúmaný, a tak vedia, ako dosiahnuť dobré ceny a služby priamo pre vás. Preto môžete ísť do prenájmu priestorov bez starostí.