Rozšírte svoju kvalifikáciu s Cisco školeniami

0
1068
Rozšírte svoju kvalifikáciu s Cisco školeniami
Rozšírte svoju kvalifikáciu s Cisco školeniami

O tom, že IT dnes vládne väčšine civilizovaného sveta, niet pochybností. A každý, kto moderné technológie ovláda nielen laicky, ale aj odborne, má “našliapnuté” k lepšej kariére a pozícii na trhu.

Jednou z najrozšírenejších oblastí, ktorá si vyžaduje pravidelný prílev odborníkov, je Cisco. Ako výrobca a distribútor blade serverov patrí medzi špičky vo svete IT a počas vyše 35 rokov pôsobenia akvizoval značky ako Crescendo, Selsius, Slido, Scientific Atlanta, Iron Port a ďalšie.

Čo je obsahom školení Cisco CCNA a Cisco CCNP?

Kurz a školenie Cisco CCNA je určený pre každého, kto hľadá vedomosti a prax v používaní počítačových sietí využívajúcich IPv4 a IPv6 protokol. Zároveň sa venuje novým technológiám ako sú SD-Access, SD-WAN, základom programability zariadení, bezdrôtovým sieťam a sieťovej bezpečnosti.

Tento kurz je ideálnym odrazovým mostíkom, ktorý vám dá kvalitné základy pre absolvovanie ďalších kurzov, vrátane Cisco CCNP.

Odštartujte vašu kariéru v IT s Cisco CCNA a CCNP certifikátmi
Odštartujte vašu kariéru v IT s Cisco CCNA a CCNP certifikátmi

Kde sa dajú kurzy Cisco CCNA a Cisco CCNP absolvovať?

Oba kurzy – Cisco CCNA aj Cisco CCNP – vedú certifikovaní odborníci z centra ALEF Training. Ako jediný partner v strednej a východnej Európe s titulom Cisco Learning Partner Specialized prináša na školeniach Cisco CCNA a Cisco CCNP teoretické vedomosti, ktoré si môžu uchádzači precvičiť a konzultovať so školiteľmi.

Získajte aj vy certifikáciu CCNP v ALEF Training
Získajte aj vy certifikáciu CCNP v ALEF Training

Štúdium prebieha kombinovanou formou – prezenčne aj pomocou samoštúdia – a pripraví uchádzačov na absolvovanie certifikačnej skúšky 200-301 Cisco Certified Network Associate.

Zistite o školeniach Cisco CCNA a Cisco CCNP viac a pripravte svoju kariéru a spoločnosť na budúcnosť.