Alkohol ako darček? Aspoň buďte originálni!

0
1889

Bonboniéra a drahšie vyzerajúca fľaša alkoholu sa v darčekových taškách objavujú najčastejšie. Došli nám nápady? Keď už to naozaj musí byť, popozerajte sa po produktoch, ktoré sú výnimočné už na prvý pohľad a sú jedinečné aj svojou chuťou.

Darčekové balenia alkoholu miesto slov

Je takmer isté, že v bežnom obchode na luxusné darčekové balenia alkoholu nenarazíte, pretože sú veľmi hodnotné a bol by risk vystavovať ich niekde na regáloch. Na to, aby ste získali ten správny darček pre vášho šéfa, manžela, svokra alebo dobrého priateľa, musíte navštíviť špecializovanú predajňu s alkoholom. V tomto prípade sa osvedčili online obchody s alkoholom, kde je výber oveľa širší ako v bežnej kamennej predajni. A nemusíte sa hanbiť, keď si budete vyberať podľa najnižšej ceny, je predsa na vás, koľko ste ochotní minúť alebo čo vám aktuálne dovoľuje vaša peňaženka. Nik z vašich blízkych nebude tušiť, koľko ste naňho obetovali, ale podľa vzhľadu darčekového balenia alkoholu už budú šípiť, že ste sa buchli po vrecku. Je jasné, že na hodnote darčeka nikdy nezáleží a dôležité je to, či je venovaný s tým správnym úmyslom. No ak bude obal alkoholu luxusný, dlhú reč si nemusíte pripravovať, darčekové balenie to povie miesto vás. Vážim si ťa. Milujem ťa. Je mi s tebou dobre.

Alkoholické nápoje v slávnostnom šate

Darčekové balenia alkoholu sú rôzne – od plechoviek a krabičiek až po drevené obaly s originálnym otváraním. Podstatné je ale aj to, čo v darčekovom balení obdarovaný nájde. Stavte na známe značky alkoholu, no ak sa príliš nevyznáte, jednoducho sa spoľahnite na svoj šiesty zmysel alebo na popisy pri produktoch, príp. hodnotenia na internete. Možno vás zláka, ak bude darčeková krabička obsahovať aj čosi naviac – fľašu alkoholu grátis, poháre, otvárač na víno, cigaru alebo čokoľvek, čo sa k nápoju hodí. Darčekovo zabalené sú často nápoje s niekoľkoročnou tradíciou výroby, nápoje s väčším objemom alebo vyšším obsahom alkoholu či alkohol vyrobený špeciálnou metódou. Originálne darčekové balenia alkoholu sú tiež také, ktoré vnútri ukrývajú fľašu netradičného tvaru, napr. v tvare busty. Vyčleňte si na pátranie po vhodnom darčeku dostatok času, neoľutujete.