Jazdíte radi v ťažkom teréne? Vyberte si celoodpružený bicykel

0
1748
celoodpružený bicykel

Bicykel je obľúbeným dopravným prostriedkom od čias, kedy bol zhotovený. Niektorí na ňom cestujú do práce, iní do školy, niektorí ho využívajú len vo voľnom čase a sú aj takí, ktorí na ňom vyhľadávajú adrenalín a jazdia v ťažkom až nebezpečnom teréne. Našťastie nám doba v ktorej žijeme prináša obrovské možnosti a to aj vo svete bicyklov. Kým na jazdu po meste vám stačí klasický bicykel, do prírody a do nebezpečného terénu je vhodný celoodpružený. Práve celoodpružené bicykle patria medzi súčasné trendy na trhu, o ktoré je veľký záujem. Vďaka ich jazdným vlastnostiam ide o prostriedok, ktorý uspokojí potreby aj tých najnáročnejších jazdcov. Pri kontakte s terénom ponúkajú viac pohodlia ako je to pri iných typoch a preto zvládnu rôzne prekážky. Ak patríte medzi tých, ktorí majú extrémne podmienky radi a doslova ich vyhľadávajú, ideálnou voľbou je práve celoodpružený bicykel. Ten disponuje tlmičmi nielen na zadnom, ale aj prednom kolese, čím dokáže stlmiť nerovnosť v teréne a vy tak nebudete po jazde otrasený.

Okrem toho, že sa využívajú v ťažkých až extrémnych podmienkach sú vhodné aj na rýchlu jazdu po ceste alebo pretekársku jazdu, kedy na bicykli strávite dlhšiu dobu. Výber tohto typu bicykla nie je vôbec ľahkou záležitosťou, ako by sa niekomu mohlo zdať. Ak chcete, aby splnil všetky vaše očakávania, mali by ste sa riadiť na základe viacerých kritérií a to nielen cenou alebo farbou.

Veľkú ponuku celoodpružených bicyklov nájdete u športového predajcu inSPORTline, ktorý je známy širokým sortimentom rôznych osvedčených značiek. Zaujímavosťou pre zákazníka je, že inSPORTline poskytuje v oblasti bicyklov rozšírenú záruku 10 rokov a záručný, ale aj pozáručný servis. Ak si neviete rady s výberom vhodného bicykla, obráťte sa na tohto predajcu, ktorý vám pomôže. Veľkým benefitom pre každého zákazníka, ktorý si zakúpi bicykel cez eshop je, že ho dostane nastavený a pripravený na prevádzku. Nemusíte sa tak starať o prípravu vy a zháňať odborníkov. Pri nákupe na kamennej predajni vám špecialisti taktiež bicykel zložia a nastavia tak, že na ňom budete môcť odísť.

Ponuka tohto predajcu je viac než bohatá, pretože okrem celoodpružených bicyklov ponúka aj iné typy ako napríklad klasické horské, detské, trekingové, elektrobicykle alebo určené do mesta. Cieľom je zákazníkom poskytnúť nielen širokú ponuku, ale aj čo najvyšší komfort pri jazde. Zakúpte si bicykel tam, kde sa jeho vlastnostiam rozumejú a pomôžu vám splniť všetko potrebné pre dokonalú jazdu. Ešte predtým, ako sa vyberiete s novým bicyklom na cestu nezabudnite aj na doplnky, ktoré budete určite potrebovať.