Čo milujeme na mužoch? Chlapi, zbystrite!

0
2253

Čo sa páči ženám na mužoch? Oblečenie robí človeka a na prvý dojem má oblečenie najväčší vplyv. Mnohé z uvedených vecí určite poznáte, mnohé vás možno prekvapia. A ak ste už dávno ženatý, tieto veci iste zapôsobia aj na vašu manželku. Ak ste tú pravú ešte nestretli, v takejto výzbroji budete určite neprehliadnuteľný. Čo teda ženy chcú na mužoch vidieť?

DOBRE PADNÚCI OBLEK

Vieme kam sa sako nosí – na formálne príležitosti a výnimočné udalosti. Oblek síce nie je bežným oblečením na prvé rande, ale ženy ho milujú vždy, za akýchkoľvek okolností. Oblek by vám však mal pekne sedieť. Psychológia tvrdí, že vrchná časť mužského tela v tvare písmena „V“ sa podvedome spája so skvelým zdravotným stavom a dostatkom testosterónu. Takže ženy priťahuje priliehavý oblek, ktorý podtrhuje ich mužnosť. Štíhly pás, široké ramená, pevné ruky upútajú pozornosť každej z nás. Každý muž si môže dovoliť obliecť sako, vyberte si také, v ktorom sa budete cítiť pohodlne. Oblek je spoločnosťou vnímaný ako symbol moci a úspechu.

PEKNÉ HODINKY

Mnohí prestali hodinky nosiť a nahradili ich smartfónmi, veď aj tie ukazujú presný čas. Nie vždy je ale pozeranie na displej telefónu vhodné. Preto každý muž potrebuje dobré hodinky. Prezradia o vás zmysel pre detail.

VÔŇA

Pekná vôňa je pri výbere potenciálneho partnera často faktorom číslo jeden. Podľa výskumu pokladajú ženy čuchové podnety za dôležitejšie ako vizuálne. Nepodceňujte tento fakt a vyberte si takú vôňu, ktorá vám sadne – v závislosti na chémii, ktorú má každé telo jedinečnú.

KOŠEĽA

Bledomodrá, pastelovo ružová, biela – na farbe príliš nezáleží. Košeľa vám dodá potrebnú príťažlivosť. Hodí sa do práce – napríklad v kombinácii s béžovým či tmavomodrým sakom a  kravatou, ale aj na voľný čas – s vyhrnutými rukávmi a rozopnutými vrchnými gombíkmi.

BOXERKY

Boxerky sú veľmi pohodlné na nosenie, pevne držia to čo majú držať. Až 58% žien uprednostňuje na mužoch boxerky pred ostatnými druhmi spodnej bielizne. Prečo? Pretože sú to také mini šortky, ktoré lichotia mužskej postave. Mali by vám dobre sedieť – nemali by byť príliš voľné ani príliš tesné.

RIFLE

Džínsy sú nadčasové, vhodné pre muža akejkoľvek postavy a veku. Nájsť ale také, ktoré vám dokonale sadnú nie je jednoduché. Množstvo značiek, strihov, typov – musíte ich niekoľko vyskúšať, aby ste našli tie správne. Vyhnite sa príliš voľným strihom a „kapsáčom“, žiadajte si skôr „slim“ strih ako skiny alebo regular.

ŠTÝLOVÁ OBUV

Obuv je vitrínou vášho štýlu. Prezradí o vás veľa – nekvalitná obuv rovná sa lacná. Obnosená obuv svedčí o tom, že sa o seba príliš nestaráte. Ale štýlová obuv vypovedá o vašom dobrom vkuse. Kožené topánky sú symbolom bohatstva a prestíže.

SVETER

Kašmírový sveter skvele hreje a vyzerá veľmi moderne. Má síce vyššiu cenu, ale oplatí sa doň investovať. Ženy ho milujú.

VÉČKOVÉ VÝSTRIHY

Tričká s výstrihom v tvare písmena „V“ opticky spôsobia to, že lícne kosti budú pôsobiť širšie ako kosti čeľuste. Vďaka tomu pôsobí atletická postava ešte mužnejšie. Tričká s Véčkom v svetlých farbách sú vhodné na leto, svetre s Véčkom v rôznych farbách a s rôznymi vzormi na jeseň či jar – na najrôznejšie príležitosti. Buďte však opatrný a vyhnite sa príliš hlbokým výstrihom, ktoré sú už príliš a ženy skôr odradia.