Navštívte Egne – zlatníctvo v Košiciach so špičkovým výberom drahokamov

0
2858
Navštívte Egne – zlatníctvo v Košiciach so špičkovým výberom drahokamov

Neviete sa rozhodnúť, aký zásnubný prsteň kúpite svojej milovanej žene? Chcete ju skutočne očariť krásnym prsteňom s nádherným drahokamom? Nie len zásnubné prstene, ale prekrásne svadobné obrúčky nájdete v zlatníctve EGNE. Ľudia, ktorí vyhľadávajú zlatníctvo Košice nebudú po návšteve EGNE sklamaní. Veď o tom hovoria aj samotné recenzie.

Navštívte Egne – zlatníctvo v Košiciach so špičkovým výberom drahokamov

Egne – zlatníctvo v Košiciach

Aby sme vám uľahčili výber toho najlepšieho zlatníctva v Košiciach, je to jednoznačne EGNE. Nájdete ho na Hlavnej ulici 71. Budova, v ktorej zlatníctvo sídli je známa aj ako „Žobrákov dom“. Nenechajte sa oklamať týmto výrazom, pretože vo vnútri nájdete široký výber tých najkrajších drahokamov, ktoré zaručene potešia vaše drahé polovičky.

Zlatníctvo EGNE disponuje viac ako 1000 modelmi svadobných obrúčok. Všetky svadobné obrúčky nájdete vystavené v showroome na Hlavnej ulici 71. Vyrábané sú na mieru a prispôsobené podľa vašich predstáv. Od minimalistických až po extravagantné kúsky, všetky navrhnuté na mieru dizajnérom EGNE. Svadobné obrúčky sú osádzané diamantami, zirkónmi, ale aj zafírmi, smaragdami a rubínmi. V ponuke EGNE nájdete aj obrúčky osadené čiernymi diamantami.

Tím EGNE vás prevedie celým procesom od úvodnej konzultácie, cez merania až po výrobu vášho vysnívaného šperku. Ak sa teda neviete rozhodnúť, zlatníctvo EGNE vám pomôže urobiť to správne rozhodnutie. Z EGNE si odnieslo svoj vytúžený šperk už množstvo zamilovaných párov. Presvedčte sa o tom na webe EGNE.sk.