Pánske tielka. Na čo si treba dávať pozor pri nákupe?

0
3196

Už viete, čo vám chýba v šatníku? No predsa pánske tielko. Stačí, aby ste si ho raz obliekli a už ho nebudete chcieť dať dolu. To vám garantujeme. Tento pohodlný kúsok oblečenia nepatrí len do posilňovne alebo pod vrchné oblečenie. S hrdosťou ho môžete nosiť takmer kamkoľvek. A to hlavne v horúcom letnom počasí. Práve v lete sa stane vašou druhou kožou, ktorá vám zabezpečí pocit pohodlia aj pri tých najvyšších teplotách. Samozrejme, že je dôležité si vybrať vhodné tielko a vsadiť pri kúpe na kvalitu pred kvantitou.

Vyberajte očami i rozumom

Pri kúpe tielka si iste budete vyberať hlavne očami. Predpokladom pre dobrý pocit je tielko, ktoré sa hodí k vašej osobnosti a bude sa vám páčiť nielen dnes, ale aj za pár rokov. Investuje do kvalitného tielka z materiálov hodiacich sa k ročnému obdobiu, počas ktorého plánujete tričko nosiť. Prekvapila vás informácia o ročnom období? Možno je to tým, že ste si predstavili tričko bielej farby slúžiace ako nátelník počas zimy. Áno, aj toto je jeden zo spôsobov nosenia tielka. V zime vás prešívané tielko zahreje a v lete naopak zabezpečí, aby ste sa nepotili. Tielko, ktoré budete nosiť v zime nemusíte za každú cenu schovávať, môžete jeho kúsok nechať trčať spod rozopnutej športovej košele ako svetra. V lete tielko s hrdosťou noste denne a môžete sa len pousmiať, keď uvidíte ostatných pánov, ako sa potia v nepriedušnom tričku. Predpokladom pre tento úsmev bude tielko pasujúce k vášmu typu postavy a spĺňajúce vaše veľkostné rozmery. Istotou bude, keď si zistíte veľkostné rozmery obchodu, v ktorom si chcete tielko kúpiť. V tomto smere je internetový obchod značky Bolf naozaj top predajcom pánskej módy. Veľkostné tabuľky Bolf sú prehľadné a zohľadňujú všetky dôležité rozmery tela.

Viete, čo hľadáte?

Už ste sa poriadne zmerali a začali si vyberať tielko ušité len pre vás? Super. Zamyslite sa však aké tielko hľadáte. Dôležité je to, čo máte v šatníku a kam chcete tielko nosiť. Doslovne streetové typy mužov si môžu dovoliť tielka s potlačou, výraznými nápismi, vtipnými motívmi a v jasných farbách. Naopak páni, ktorí nechcú byť príliš na očiach by si mali vybrať tielko v tlmených farbách. Pre vás sú určené modely, ktoré sú prechodom medzi tielkom a tričkom. Majú plytší výstrih a rukávy mierne predlžené. Nejde teda o klasické tielko s úzkymi ramienkami, ale o elegantnejší variant, ktorý môžete nosiť do mesta i na večierok. Tento model tielka nájdete na stránkach internetového obchodu Bolf. Inovatívna značka Bolf prináša kvalitnú a nadčasovú módu za ceny, ktoré vás potešia. Iste vás poteší aj ich výber tielok určených pre každého muža a do každého počasia. Prehľadný vyhľadávací filter vám umožní rýchlo nájsť tielko, ktoré bude vyhovovať vášmu štýlu.

Postupujte systematicky

Predstavu o tielku, ktoré sa k vám bude hodiť už máte. Zároveň ste sa zmerali a miery si overili vo veľkostnej tabuľke. Čo ďalej? Postupujte systematicky a dajte si záležať na výbere farby a materiálu. Nemusíte sa báť výraznejších farieb, ale zároveň sa pozrite do šatníka a zistite, čo budete môcť k žltému či oranžovému tielku nosiť. Platí pravidlo, že jedna výrazná farba v outfite stačí. Preto by ste k výrazným farbám mali mať v skrini kúpené jednofarebné šortky. Všetky farebné odtiene alebo aj tielka s potlačou sa hodia k džínsam. Tielko s džínsami je kombinácia, ktorá nikdy nevyjde z módy. Ak si kupujete tielko, ktoré chcete nosiť pod košeľu, zlaďte farbu košele a tielka. Hlavne v prípade, že chcete nosiť košeľu rozopnutú. Jediné miesto, kde môžete nosiť tielko akejkoľvek farby je posilňovňa. Do nej si s pokojom oblečte aj tesnejší strih a na farbách sa môžete vyblázniť. Za každých okolností myslite na výber materiálu. Najčastejšie sa stretnete s tielkami vyrábanými z bavlny. Bavlna sa veľmi príjemné nosí, je pohodlná, ale nie veľmi elastická. Bavlnené tielka môžete nosiť ako vrchné oblečenie i pod košele či mikiny. Ak chcete tielko na cvičenie, siahnite skôr po variante z polyestru. Polyester rýchlo schne a nekrčí sa. V prípade, že chcete nosiť tielko len pod košele, môžete si kúpiť model vyrobený z elastanu. Tento materiál dobre splynie s telom a je pohodlný na nosenie. V tomto momente ste už kompletne pripravení na výber perfektného tielka. Vsaďte na tých najlepších výrobcov oblečenia a vyberte si tielko z ponuky značky Bolf.