Najväčšie výhody MacBooku, ktoré vás presvedčia o jeho kúpe

0
2124

V posledných rokoch patria produkty spoločnosti Apple k tým najkvalitnejším a najobľúbenejším. Rozmýšľate nad kúpou MacBooku? Pripravili sme si niekoľko faktov, prečo je kúpa MacBooku výhodnejšia oproti notebooku so systémom Windows.

MacBook bez problémov funguje s iPhone a iPad

Najväčšou prednosťou spoločnosti Apple je, že navrhuje svoj vlastný hardvér a softvér. To dáva spoločnosti silu na vytvorenie operačného systému a sady aplikácií, ktoré sú šité na mieru a optimalizované pre každý MacBook. Znamená to, že v prípade, že si urobíte fotografiu na vašom iPhone, automaticky sa synchronizuje cez iCloud s vaším iPad-om bez akéhokoľvek externého softvéru. Môžete tiež posielať textové správy a správy iMessage svojim kontaktom prostredníctvom svojho iPhone-u, iPad-u či MacBooku, začnete konverzáciu na jednom zariadení a bez problémov môžete pokračovať na inom.

Spoločnosť Apple môže aktualizovať softvérové ​​opravy a robiť vylepšenia rýchlejšie ako výrobcovia počítačov 

Jedným z najväčších problémov pri vydávaní aktualizácií softvéru do počítačov so systémom Windows je zodpovednosť za to, že musia bežať na systémoch s úplne odlišnými komponentmi. Apple tento problém nemá. Existuje len malý počet MacBookov, ktoré je potrebné podporovať, takže chyby je možné rýchlo odstrániť. MacOS, operačný systém MacBookov, je tiež neustále aktualizovaný. Nové verzie systému nie sú síce bez nedostatkov, ale je oveľa jednoduchšie udržiavať váš systém v aktuálnom stave s najnovšími opravami, hneď ako budú dostupné.

MacBook je z dlhodobého hľadiska lacnejší

Cena MacBooku nie je síce najnižšia, ale je možné ju odôvodniť tým, čo všetko vďaka nemu získavate.Skvelý hardvér a neustále aktualizovaný softvér, bezplatnú technickú podporu a bezproblémové prepojenia medzi jednotlivými zariadeniami. Rovnako je dobré myslieť na to, že ide o kvalitný produkt, ktorý vám vydrží naozaj dlhé obdobie.

Produkty spoločnosti Apple sú charakteristické vysokým výkonom, ukážkovým systémom a bezpečnostnými funkciami. A to platí aj v prípade MacBooku.