Refundo – vrátenie peňazí z nákupu

0
2008

Určite sa stalo, že ste aspoň raz počuli slovo “cash-back” alebo jednoducho vrátenie peňazí pri nákupe. Takéto nakupovanie je veľmi účinné, ľudí doslova núti nakupovať so skvelým pocitom a vracia peniaze z každého nákupu. Ak aj vy túžite po každom jednom nákupe online ušetriť, mali by ste staviť na Refundo.sk

Refundo.sk je internetová stránka, ktorá ponúka “cash-back” pri nákupe na internetových obchodoch, ktoré má vo svojom zozname. Medzi ne patria veľmi známe e-shopy, ktoré určite poznáte a nakupujete na nich pravidelne. Je to napríklad Alza, Hej, Notino alebo dokonca aj Aliexpres.com.

Ako to funguje?

Funguje to naozaj veľmi jednoducho.

  1. Ako prvé sa prihlásite na stránku Refundo.sk. Ak účet založený ešte nemáte, jednoducho sa zaregistrujte. Všetky odmeny môžete získať len vtedy, keď máte svoj účet. Registrácia je veľmi rýchla a neplatíte za ňu nič. Ani sa členstvo.
  2. Po registrácií a následne aktivácií účtu, si vyberiete e-shop, na ktorom chcete nakupovať. V zozname, ktorý nájdete na vrchnej časti, v menu, si vyberiete položku “cash-back obchody”. Tam nájdete úplne všetky online obchody, ktoré potrebujete.
  3. Keď máte e-shop vybraný, jednoducho naň kliknete. Dostanete sa na stránku, kde nájdete odkaz “nakúpiť cez Refundo”. Na ten kliknete a urobíte nákup tak, ako ste zvyknutí. Nie je tu žiaden rozdiel oproti štandardnému nakupovaniu. Objednávku musíte spraviť jednoducho v okne, ktoré sa vám otvorí po prekliknutí na link.
  4. Po dokončení nákupu jednoducho odošlite objednávku, ktorú stránka Refundo zaregistruje a na vašom účte sa objavia informácie a výška peňazí, ktorú dostanete za nákup. Následne užz len počkáte, kým e-shop danú objednávku schváli, čo býva hneď potom, ako vy objednávku zaplatíte alebo ju preberiete a zaplatíte na dobierku.

Skúsme si to teda v praxi. Predstavte si, že si chcete kúpiť práčku na internetovom obchode Alza.sk. Jednoducho prídete na Refundo.sk, v zozname obchodov si vyberiete Alzu, prekliknete sa cez odkaz “nakúpiť cez Refundo”, spravíte si objednávku, zaplatíte ju a odmena sa pripočíta na váš účet.

Na nakupovanie cez internet sme zvyknutí úplne všetci. Je to veľmi praktické a jednoduché nakupovanie, vďaka čomu nemusíte chodiť nikam a z pohodlia domova si objednáte všetko, čo potrebujete. Dôležité je však vedieť, ako pri takomto nakupovaní aj šetriť. Tuto vám pomôžu cash-back portály ako je Refundo.sk, pri ktorom ušetríte peniaze, ktoré môžete jednoducho použiť pri ďalšom nákupe. Stačí sa len zaregistrovať a užívať si výhody, ktoré vám toto členstvo bude ponúkať.