Securia Pro – kamerové systémy

0
1403

Pre mnohých ľudí je bezpečnosť ich samých a ich rodiny veľmi dôležitá. Niet sa ani čomu čudovať. Dnešný svet je bohužiaľ veľmi nebezpečný a to je dôvod, prečo sa my ľudia snažíme pred ním chrániť. Svoj domov, svoju firmu alebo chatku môžete ochrániť nielen pomocou dobrých zámkov, ale takisto aj pomocou kamerových systémov SECURIA PRO, ktoré sú kvalitné, dobré a za skvelú cenu.

Ak si myslíte, že kamerové záznamy majú dnes len podniky a známe osoby, ste na omyle. Čoraz viac “bežných smrteľníkov” si dávajú robiť alebo si kupujú kamerové systémy, ktoré im pomôžu pri probléme ako je napríklad vykradnutie alebo zničenie majetku.

Spoločnosť SECURIA PRO ponúka hneď niekoľko druhov kamerových systémov a to:

  • Analógový kamerový systém – je vhodný na miesta, kde nie je potreba detaily snímkov
  • AnalógHD kamerový systém – oproti prvému kamerovému systému má tento vyššie rozlíšenie obrazu
  • Digitálny kamerový systém – oproti prvým dvom druhom má digitálny kamerový systém omnoho väčšie rozlíšenie a je vhodný na miesta, kde je potrebné detailne rozoznávať osoby alebo snímané objekty

Výhodou takisto je aj to, že ak stavíte na jeden z týchto systémov, všetko čo potrebujete si môžete pozrieť aj na svojom smartfóne s platformou iOS alebo Android. Kamery totižto umožňujú online prenos obrazu cez aplikáciu a vy si tak môžete vždy pozrieť miesto okolo svojho domu.

Kamerám nechýba ani známe nočné videnie, ktoré je veľmi potrebné. Za znížených svetelných podmienok sa tak kamery prepínajú do tohto režimu. Funkcia, ktorú určite oceníte je aj detekcia pohybu a tak v prípade, že kamerový systém zaznamená pohyb, automaticky zašle správu na vybrané zariadenie.

Na záver nesmieme zabudnúť veľmi dôležitý detail a to je ten, že kamerové systémy SECURIA PRO sa veľmi jednoducho inštalujú a zapojenie je podobné ako pri prepájaní DVD prehrávača s televíziou. Nie je to teda nič ťažké a zvládnete to bez problémov aj vy sami.

Oficiálna stránka distribútora Securiapro.com