Svadobné obrúčky. Aby bol váš najkrajší deň ešte krajším

0
3016

Svadba je pre zaľúbené páry najkrajším dňom ich doterajšieho spoločného života. Tento deň túžia mať výnimočný, chcú byť obklopení svojimi najbližšími a dopriať jeden druhému to najlepšie. Svadobné obrúčky sú spečatením spoločného sľubu a lásky. Preto sú pre každý pár jedinečné a krásne ako ich vzájomné city.

Svadobné obrúčky spájajú dvoch zamilovaných

Kruh prsteňa je symbolom nekonečnosti a spojenia dvoch ľudí. Avšak symbolika svadobných prsteňov sa môže vysvetliť desiatkami iných prirovnaní. Navlieknutím prsteňa sľubuje muž svojej vyvolenej zabezpečenie a vernosť. Svadobné obrúčky sa dajú prirovnať taktiež k ochrannému kruhu a nerozlučnému záväzku. Už v starovekom Egypte si zaľúbené páry darovali navzájom prstene vyrobené z tŕstia. Vždy ich nosili na ľavej ruke, cez ktorú môže láska prúdiť až k srdcu. Neskôr sa na výrobu prsteňov začali využívať materiály, ktoré mali vysokú výmennú hodnotu a vydržali dlhšiu dobu. Postupne sa dostávali do popredia striebro a zlato, do ktorých sa osádzali drobné diamanty. Prstene sa stali povinnosťou pri sobáši až v 9. storočí.

Aký vzácny kov si vybrať na svadobné obrúčky

Naši rodičia a starí rodičia poznali ako materiál na výrobu svadobných obrúčok len žlté zlato. Dnes máte na výber množstvo vzácnych kovov, ktoré vyzerajú nežne a sú zároveň trendové. Vybrať si je niekedy zložité. Veď svadobné obrúčky budete nosiť po celý zvyšok života. Výber vám uľahčia skúsení konzultanti zo stránky internetového obchodu egne.sk. V prípade, že uprednostňujete osobné stretnutie, môžete navštíviť showroom Egne v Košiciach. Očarovaní budete nielen individuálnym prístupom, ale aj širokou ponukou šperkov. Aké materiály na výrobu prsteňov sú najobľúbenejšie? V prípade, že sa snažíte nájsť lacnejší variant, odporúčame vám prstene z chirurgickej ocele. Pre klasikov neprichádza do úvahy nič iné ako žlté, ružové alebo biele zlato. Zaujímavo vyzerá aj ich kombinácia. Nádherný lesk a priaznivú cenu majú prstene zo striebra. Milovníci luxusu ocenia exkluzívny vzhľad platinových obrúčok. Nebojte sa experimentovať a vyberať obrúčky podľa vášho osobného vkusu. Nech sa rozhodnete pre akýkoľvek prsteň, iste bude pre vás jedinečný a ničím nenahraditeľný.