Tipovanie športových výsledkov: Online alebo kamenná prevádzka?

0
1680

Tipovanie športových výsledkov sa stáva jednou z obľúbených činností a ponúka lákavý a pomerne nenáročný spôsob „privyrobenia si“. V minulosti stačilo zájsť do kamennej prevádzky, uviesť svoj tip na hrací tiket a počkať si na výsledok. S príchodom modernej techniky a rozmachom internetu vzniká možnosť online stávkovania. Takýto spôsob stávkovania so sebou prináša zopár výhod, ktoré si predstavíme v nasledujúcom článku.

Prečo online typovanie?

Každá kamenná prevádzka má zavedené manipulačné poplatky, ktoré môžu poriadne skresať vaše zisky. Mnoho online stávkových kancelárii, naopak, manipulačné poplatky úplne zrušili a vy sa tým vyhnete zbytočnej strate peňazí.
Medzi výhody, nepochybne, patrí aj dostatok času na analýzu výsledkov a žiadne „zvedavé oči“ ľudí, ktorý netrpezlivo čakajú v rade za vami. Návšteva klasickej kamennej pobočky stávkovej kancelárie tak môže prinášať množstvo rušivých elementov, čo negatívne vplýva na schopnosť sústrediť sa. Na správnu analýzu výsledkov si musíte dopriať čas a pohodu. Ak však stávkujete online, môžete svojim prognózam a tipom venovať dostatočné množstvo času, kedykoľvek máte chuť a príležitosť. Okrem iného, na internete si ľahko zistíte ktorá stávková kancelária ponúka najvýhodnejší kurz pre stávkara a mnoho z nich ponúka bonus pre nových členov.

Ako začať tipovať cez internet?

Ak vás naše argumenty presvedčili a radi by ste začali typovať cez internet, ponúkame vám jednoduchý návod, ako na to:
1. Výber stávkovej kancelárie
Prvým krokom je správny výber stávkovej kancelárie. Je vhodné zobrať do úvahy ktorá kancelária ponúka najlepšie podmienky stávkovania ako sú bonusy či kurzy pre stávkarov.
2. Registrácia hráčskeho účtu
Aby ste mohli uskutočniť svoju prvú stávku, musíte mať vytvorený účet vo vybranej stávkovej kancelárii. Registrácia vám nezaberie viac ako zopár minút a prihlásenie je možné takmer okamžite po potvrdení registrácie prostredníctvom vašej e-mailovej adresy.
3. Vklad peňazí
Pre vklad peňazí na váš hráčsky účet existuje viacero spôsobov. Jedným z najčastejších je využitie elektronickej peňaženky (Skrill, Moneybookers či NETeller). No vklad sa dá vyriešiť aj použitím kreditnej či debetnej karty alebo bankovým prevodom. Je iba na vás, ktorý spôsob sa vám zdá najefektívnejší.
Pozor!
V prípade že si zvolíte vklad peňazí prostredníctvom elektronickej peňaženky, dávajte si pozor na podvodné e-maily, ktoré môžu na prvý pohľad vyzerať ako pravé.  Spoznáte ich veľmi jednoducho – v maily nebude uvedené vaše reálne meno.
4. Uzavretie prvej stávky
Ešte pred uzavretím vašej prvej stávke, odporúčame prečítať si pravidlá konkrétnej stávkovej kancelária aby ste sa vyhli možných nedorozumeniam. Medzi dôležité pravidlá patria maximálne limity stávok, vyhodnocovanie stávok či vyplatenie výhry.
5. Výber peňazí z hráčskeho účtu
Pre výber peňazí z vášho účtu bude stávková kancelária požadovať overenie, že ste to naozaj vy. Na to je potrebný občiansky preukaz, vodičský preukaz ale aj kópia výpisov z účtu za posledné tri mesiace.
Po overení vašej totožnosti, môžete požiadať o výber peňazí.

Nech už ste sa rozhodli pre akýkoľvek spôsob tipovanie športových výsledkov, odporúčame tipovanie s mierou. Nezabúdajte, že šanca reálne zbohatnúť je veľmi nízka a opakované tipovanie môže viesť ku závislosti.